bk-prometey-viyshov-do-top-16-ligi-chempioniv-fiba

БК "Прометей" вийшов до топ-16 Ліги чемпіонів ФІБА

• 18344 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. Чемпіон України з баскетболу – чоловічий БК "Прометей" провів в Ізраїлі третій матч серії плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА проти "Хапоеля" з Єрусалима, передає кореспондент УНН.

Матч розпочався для українського клубу, як найкраще, а саме з ривку 11:0. За підсумками першої чверті господарі не реалізували жодного дальнього кидка, а український клуб був напрочуд точним – 5 із 8-ми спроб відправилися у ціль (15:27).

Надалі градус у матчі тільки виростав, адже "Хапоель" наблизився до близької відстані, але весь поєдинок "Прометей" передував у рахунку. У вирішальні хвилини зустрічі гості були більш наполегливими та святкували виграш – 85:75.

У переможців 17 очок і 9 підбирань здійснив Кеннеді, Харрісон має 18 балів, а 15 додав Стефенс.

Далі "Прометей" чекає другий груповий етап Ліги чемпіонів, де він зіграє з іспанською "Унікахою", румунським "Клуж-Напокою" та бельгійським "Остенде".