belgiya-u-rezultativniy-gri-vibila-yaponiyu-z-chs-2018

Бельгія у результативній грі вибила Японію з ЧС-2018

• 11518 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. Збірна Бельгії зуміла відігратися та вирвати перемогу у Японії в рамках зустрічі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, інформує УНН з посиланням на сайт ФІФА.

Азіатський колектив зробив гарний заділ на початку другого тайму. Впродовж п’яти хвилин у воротах Куртуа відзначився Харагучі (ударом в дальній нижній кут) та Інуі, якому вдався точний постріл з-за меж карної зони — 2:0.

Європейці не здалися і на 69 хвилині захисник Ян Вертонген відзначився ефектним голом головою, перекинувши м’яч з гострого кута за комірець воротарю. Через п’ять хвилин навіс Азара закінчився виграшем другого поверху та точним ударом головою Феллайні. Путівку бельгійцям до чвертьфіналу приніс швидкий вихід з оборони в напад, який завершив Шадлі — 3:2.

Відзначимо, що в наступній стадії на Бельгію очікує матч з Бразилією.