basketbolisti-khimika-zaznali-drugoyi-porazki-v-lizi-chempioniv

Баскетболісти "Хіміка" зазнали другої поразки в Лізі чемпіонів

• 6416 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Другий тур Ліги чемпіонів з баскетболу розпочався із ряду поєдинків, в одному із яких чемпіон України южненський “Хімік” у Франції змагався з місцевим “Ле Маном”. Гра пройшла в рамках групи В, передає УНН.

Французький колектив зробив ставку на захист, що дало результат. Початок зустрічі відбувся ривком у виконанні господарів 7:0, а перша чверть завершилася з рахунком 20:10.

У наступній 10-хвилинці южненцям також вдалося забити лише 10 очок — 34:20. У другій половині баталії зміст гри не змінився і “Ле Ман” святкував перемогу 68:49.

Особиста статистика гравців: “Хімік” — Сміт 20 очок, Антипов 11 + 7 підбирань, Бєліков 9 + 6 пдб, “Ле Ман” — Пірсон 20, Вотсон 11.

Примітно, що “Ле Ман” у першому турі з ідентичним рахунком переміг італійську “Венецію”.

Таким чином, ця поразка стала для “Хіміка” другою у регулярному чемпіонаті Ліги чемпіонів, у “Ле Мана” — 2 перемоги.

Нагадаємо, що 19 жовтня БК"Хімік" зазнав першої поразки в ЛЧ від саратовського “Автодору”.

Варто зазначити, що у третьому турі ЛЧ “Хімік” 2-го листопада прийматиме БК “Венеція”.