barselona-zaznala-porazki-u-pershiy-gri-z-novim-nastavnikom

"Барселона" зазнала поразки у першій грі з новим наставником

• 13800 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. Каталонська "Барселона" провела гостьовий поєдинок на стадіоні "Месталья" із "Валенсією" у 21 турі Прімери, передає УНН з посиланням на сайт "синьо-гранатових".

Матч був примітним тим, що на посту наставника “блаугранос” дебютував Сетьєн. Дебюту видався невдалим — 2:0 на користь “кажанів”.

Хорхе Альба відзначився автоголом, ще забивав Гомес. Також Гомес не зумів забити з пенальті у першому таймі.

“У першому таймі ми діяли погано. Ми займали невірні позиції, нам не вистачало точності. Багато чому з побаченого в першому таймі потрібно дати оцінку. Деякі речі ми ще не розуміємо, або вони не були пояснені належним чином. У другому таймі ми змогли зіграти краще і мали явні гольові моменти. На жаль, нам не вдалося їх реалізувати, і ми пропустили другий м’яч. Потрібно розуміти, що, чесно кажучи, „Валенсія“ заслуговувала більшого в першому таймі. Ми діяли погано, і багато над чим треба працювати”, — зізнався Сетьєн.

Додамо, каталонці з 43 очками разом із “Реалом” лідирують в чемпіонаті, але мадридці мають гру у запасі.