arsenal-ta-roma-vryatuvalisya-vid-vtrati-ochok-na-starti-ligi-yevropi

“Арсенал” та “Рома” врятувалися від втрати очок на старті Ліги Європи

• 11008 переглядiв

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Відбувся ряд поєдинків першого туру групового раунду Ліги Європи УЄФА, повідомляє кореспондент УНН.

Один із фаворитів на перемогу в турнірі — лондонський “Арсенал” в гостях у “Рапіда” на “Вестштадіон” стадіоні у Вені змагався із “Рапідом”. На 51 хвилині господарі вийшли вперед, і тільки голи Давіда Луїса і Обамеянга на 70 і 74 хвилинах дозволили “канонірам” не втратити очки — 1:2.

Італійська “Рома” також довгий час не могла вирішити питання переможця проти “Янг Бойз” на виїзді через пропущений гол Нсаме з пенальті (14 хв.). Проте голи Бруно Переса (69) і Кумбула (74) дозволили команді Фонсеки вирвати три очки — 1:2.

Примітно, що не обійшлося і без сенсацій — “Наполі” вдома поступилося “АЗ Алкмаар”. Єдиний м’яч в активі Де Віта — 1:0.