Недопущення COVID-19 в Україну: перевірку посилять на кордоні зі Словаччиною, Румунією та Польщею

Недопущення COVID-19 в Україну: перевірку посилять на кордоні зі Словаччиною, Румунією та Польщею

Київ  •  УНН

 • 35307 перегляди

КИЇВ. 25 лютого. УНН. Для недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні заходи з перевірки пасажирів будуть запроваджені на пунктах пропуску на кордоні зі Словаччиною, Румунією та Польщею. Про це в коментарі УНН розповів помічник голови Держприкордонслужби України – прессекретар Андрій Демченко.

"На даний час голова ДПСУ перебуває на Закарпатті, де взяв під особистий контроль започаткування таких заходів в пунктах пропуску. З 08:00 ранку такі заходи розпочались у пункті пропуску "Тиса". До кінця дня такі заходи мають поширитись пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, на завтра це будуть пункти пропуску зі Словаччиною і Румунією, і в подальшому – кордон з Польщею", - сказав Демченко.

З його слів, пункт пропуску "Тиса" – це основна "артерія", за цим напрямком до України слідує найбільше громадян, що прямують з Італії.

"Наша головна мета – не допустити поширення вірусу в Україну. Як ми бачимо, наші європейські сусіди таких заходів не проводять у нас на спільних ділянках кордону. В той же час, уряд України мобілізує всі сили, аби здійснити максимально безпечні заходи, щоб вірус не поширився на територію України", - підкреслив прессекретар.

З його слів, термін таких перевірок не визначався.

Як повідомлялося в УНН, в аеропортах Києва "Бориспіль" та "Жуляни" о 20:00 в понеділок запроваджена обов’язкова температурна перевірка для всіх, хто прибуває рейсом з Італії. 

Крім того, з 08:00 ранку прикордонники перейшли до температурного скрінінгу в пункті пропуску "Тиса".

Такі заходи були започатковані на тлі швидкого поширення вірусу в Італії.

Нагадаємо, за останні кілька тижнів в Італії стрімко збільшилась кількість підтверджених випадків захворювання новою коронавірусною інфекцією COVID-19. Станом на вівторок, в країні було зареєстровано понад 220 випадків зараження, з яких 7 – з летальними наслідками.