Зеленський заявив, що уряд Грузії вбиває Саакашвілі

Зеленський заявив, що уряд Грузії вбиває Саакашвілі

Київ  •  УНН

1 лютого 2023, 15:44  •  1127965 перегляди

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Президент України Володимер Зеленський заявив, що уряд Грузії вбиває громадянина України Михайла Саакашвілі, якого публічно катують щодня, передає УНН.

Цитата

"Мені передали фотографії нашого громадянина Саакашвілі... Це також суто справа нейтральності держави або не нейтральності. Я вважаю, що сьогодні уряд Грузії його вбиває. Вони його отруїли, і зараз потроху його вбивають. У мене таке питання – керівництво Грузії за кого сьогодні? Вони нейтральні? За росію? Тому що росія відноситься до своїх політиків так само як сьогодні керівництво Грузії відноситься до вже не їх політиків, а громадян України. І тому ще раз - вони нейтральні? Чи вони за росію? Або вони просто проти України?" - сказав Зеленський на брифінгу з президентом Австрії Александром Ван дер Белленом.

Додамо

Зеленський зауважив - хоче, аби преса побачила, що відбуваються публічні тортури громадянина України.

"Я говорю про арешт громадянина України Саакашвілі, якого публічно катують щодня. І я вважаю, що у них ціль його вбити", - резюмував Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Єдине, що я прошу - надати мені адекватне лікування": Саакашвілі дистанційно виступив на засіданні суду

Нагадаємо

Саакашвілі, який після закінчення свого президентського терміну в Грузії жив і працював в Україні, таємно повернувся до Грузії незадовго до першого туру муніципальних виборів восени 2021 року, після чого був затриманий і ув’язнений.

Стан здоров’я політика сильно погіршився після двох голодувань. Саакашвілі під охороною у тбіліській клініці “Вівамед” з травня.

За даними ЗМІ, ув’язненого третього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який перебуває у клініці "Вівамед", переводять у реанімацію.

Новини по темi

Зеленський заявив, що уряд Грузії вбиває Саакашвілі

Президент України Володимер Зеленський заявив, що уряд Грузії вбиває громадянина України Михайла Саакашвілі, якого публічно катують щодня, передає УНН.

Політика • 1 лютого 2023, 15:44  •  1127965 перегляди
Зеленський заявив, що уряд Грузії вбиває Саакашвілі

Данія розглядає надання Україні додаткової військової техніки та фінансової підтримки

Данія висловила готовність пожертвувати більше військового обладнання та надати фінансову підтримку зусиллям України протистояти російським силам. Про це УНН пише посилаючись на The Local.

Війна • 1 лютого 2023, 15:43  •  918489 перегляди
Данія розглядає надання Україні додаткової військової техніки та фінансової підтримки

Дванадцять німецьких військовослужбовців зазнали поранень в результаті аварії БМП Puma

Дванадцять німецьких військовослужбовців зазнали поранень в результаті аварії двох бойових машин піхоти Puma під час навчань на військовому полігоні в східній Німеччині, повідомляє УНН.

Новини Світу • 1 лютого 2023, 15:35  •  16940188 перегляди
Дванадцять німецьких військовослужбовців зазнали поранень в результаті аварії БМП Puma

Працював на російську воєнну розвідку: СБУ затримала співробітника Укроборонпрому

У Києві викрили та затримали російського агента, який влаштувався в Укроборонпром для збору розвідданих на користь країни-агресора, передає УНН із посиланням на СБУ.

Кримінал та НП • 1 лютого 2023, 15:24  •  1176130 перегляди
Працював на російську воєнну розвідку: СБУ затримала співробітника Укроборонпрому

Австрія підтримує українську "формулу миру"

Президент Александр Ван дер Беллен заявив, що Австрія буде підтримувати українську "формулу миру". Про це він заявив під час спільного брифінгу з Президентом України Володимиром Зеленським, передає кореспондент УНН.

Війна • 1 лютого 2023, 15:20  •  975864 перегляди
Австрія підтримує українську "формулу миру"

Мене не запрошували в Польщу: Зеленський про можливу зустріч з Байденом

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його не запрошували в Польщу для зустрічі з президентом США Джо Байденом. Про це він сказав під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

Політика • 1 лютого 2023, 15:14  •  982868 перегляди
Мене не запрошували в Польщу: Зеленський про можливу зустріч з Байденом

Болгарія визнала Голодомор геноцидом українського народу

Парламент Болгарії визнав Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу. Про це повідомляє УНН з посиланням на видання «Сега».

Новини Світу • 1 лютого 2023, 15:09  •  909161 перегляди
Болгарія визнала Голодомор геноцидом українського народу

Обмежено придатні за станом здоров’я можуть бути мобілізовані – командування Сухопутних військ

Ті, кого військово-лікарняні комісії визнають обмежено придатними до служби за станом здоров’я, можуть бути мобілізовані. Про це повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач у коментарі Military Media Centre, передає УНН.

Політика • 1 лютого 2023, 15:03  •  1222815 перегляди
Обмежено придатні за станом здоров’я можуть бути мобілізовані – командування Сухопутних військ

США ввели санкції проти 10 фізосіб і 12 компаній, які допомагали росії ухилятися від санкцій

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 22 фізичних та юридичних осіб у різних країнах, пов'язаних із мережею ухилення від санкцій, що підтримує військово-промисловий комплекс росії. Про це повідомляє УНН із посиланням на міністерство фінансів.

Новини Світу • 1 лютого 2023, 14:57  •  928678 перегляди
США ввели санкції проти 10 фізосіб і 12 компаній, які допомагали росії ухилятися від санкцій

Авіакомпанії скасували понад 1800 рейсів у США через крижаний шторм, що обрушився на кілька штатів

Авіакомпанії скасували понад 1800 рейсів у Сполучених Штатах у середу після того, як льодовий шторм обрушився на штати від Техасу до Західної Вірджинії. Про це інформує УНН посилаючись на Reuters.

Новини Світу • 1 лютого 2023, 14:47  •  1010518 перегляди
Авіакомпанії скасували понад 1800 рейсів у США через крижаний шторм, що обрушився на кілька штатів