"Донбас" здобув перший бал у півфінальній стадії Континентального Кубку

Київ  •  УНН

16 листопада 2019, 00:55  •  8760 перегляди

КИЇВ. 16 листопада. УНН. В рамках стартового матчу півфінального раунду Континентального кубка IIHF в групі F “Донбас” в Кракові зіграв проти білоруського “Нєману”, інформує УНН з посиланням на сайт донеччан.

У першому періоді донеччани пропустили дві шайби від Левша і Степанова. У другому за українців відзначився Белухін з передачі Матерухіна. У заключному періоді за українців ще забивали Подзіньш і Захаров, у білорусів — Варівончік (3:3). Переможну шайбу тільки овертаймі закинув Ремезов.

Таким чином, команди поділили очки на користь білоруського віце-чемпіона (1 в “Донбаса”, у 2 “Нємана”).

“Вважаю, що дуже гідна гра, все по рахунку, а овертайм — це вже як карта лягла, можна так сказати. Швидкий гол? Перший період ми програли тільки по рахунку. Так, коливання якесь пішло, але це було несуттєво, тому що ми знали, що ми можемо відіграватися. Ми були готові, а гра показала, що так і сталося. Але не можна, звичайно, пропускати на початку дві шайби, тим більше з таким суперником, у якого є майстерність, фізика і мобільність”, — зізнався наставник донеччан Сергій Вітер.

Зазначимо, що пізніше в Краковії в даній групі між собою зіграють “Краковія” і “Бейбарис”, а чемпіон України зустрінеться з казахстанським клубом вже 16 листопада.

15 листопада 2019, 22:44  •  10382 перегляди

В рамках стартового матчу півфінального раунду Континентального кубка IIHF в групі F “Донбас” в Кракові зіграв проти білоруського “Нєману”, інформує УНН з посиланням на сайт донеччан.

Спорт • 16 листопада 2019, 00:55  •  8760 перегляди

Палестинські радикали з сектора Газа випустили в ніч на суботу по ізраїльській території дві ракети, які були перехоплені системою протиповітряної оборони. Про це повідомила армійська пресслужба на своїй сторінці в Twitter, передає УНН.

Новини Світу • 16 листопада 2019, 00:45  •  12490 перегляди

Підприємець і засновник компанії Microsoft Білл Гейтс вперше за два роки очолив рейтинг мільярдерів Bloomberg Billionaires Index, обігнавши главу найбільшого онлайн-ритейлера Amazon Джеффа Безоса. Про це повідомило в п’ятницю агентство Bloomberg, передає УНН.

Економіка • 16 листопада 2019, 00:31  •  17281 перегляди

Четвертим суперником молодіжної збірної України (U-21) у кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи став лідер групи — збірна Данії, яка виграла всі три свої попередні матчі, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Спорт • 16 листопада 2019, 00:14  •  12597 перегляди

Молода людина, яка, за даними влади, в четвер влаштував стрілянину в школі в американському місті Санта-Кларита (штат Каліфорнія) і вбив двох учнів, помер в лікарні. Про це повідомив в п’ятницю телеканал NBC, передає УНН.

Новини Світу • 15 листопада 2019, 23:57  •  10698 перегляди

Компанія Nissan прийняла рішення відкликати близько 450 тис. автомобілів по всьому світу через проблеми з витоком гальмівної рідини. Про це повідомило в суботу агентство Kyodo, передає УНН.

Новини Світу • 15 листопада 2019, 23:32  •  28006 перегляди

Програма ігор 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу відкрилася поєдинком "Прометея" і "Одеси" на паркеті клубу з Кам'янського, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Прометея".

Спорт • 15 листопада 2019, 23:02  •  13896 перегляди

За результатами конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України переможцем було визначено Олександра Кубракова. Він приступить до виконання своїх обов’язків наступного дня з моменту призначення. Про це повідомляє УНН із посиланням на Урядовий портал.

Економіка • 15 листопада 2019, 23:00  •  12888 перегляди

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що кредити на покупку землі під 3-5% будуть доступні для тих, хто буде працювати на землі. Про це він заявив в етері ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, передає УНН.

Суспільство • 15 листопада 2019, 22:53  •  12132 перегляди

Деякими поєдинками продовжився розіграш відбіркового циклу на чемпіонат Європи з футболу 2020 року, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА та "Gracenote Live".

Спорт • 15 листопада 2019, 22:44  •  10382 перегляди