ukrayinskiy-zhinochiy-klub-postupivsya-realu-u-debyutniy-gri-grupovogo-etapu-ligi-chempioniv

Український жіночий клуб поступився "Реалу" у дебютній грі групового етапу Ліги чемпіонів

• 15226 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. У стартовому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022 харківський ФК "Житлобуд-1" на власному полі поступився іспанському "Реалу". Про це повідомляє прес-центр УАФ, передає УНН.

Перший тайм пройшов за переваги гостей, хоча й українки завдали кількох невлучних ударів. На 34-й хвилині Наварро після подачі з правого флангу зуміла проштовхнути м’яч у ворота й відкрити рахунок. Наприкінці тайму хороший момент упустила дель Кастільо.

У другій половині матчу ситуація майже не змінилася. "Житлобуду-1" було важко дістатися чужих воріт, тоді як іспанки мали ще один гольовий шанс, який не використала Наварро. Наприкінці зустрічі Яман врятувала харків’янок після удару Меллер.
У підсумку "Житлобуд-1" поступився з рахунком 0:1 у дебютному поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів серед жіночих команд.

Доповнення

В паралельній грі квартету "Вольфсбург" виграє в гостях у "Челсі" з рахунком 3:2 в середині другої половини.