ukraina-iz-12-nahorodamy-posidaie-20-tu-pozytsiiu-v-medalnomu-zaliku-olimpiady-2024

Україна із 12 нагородами посідає 21 позицію в медальному заліку Олімпіади-2024

• 24283 переглядiв

Українські спортсмени здобули 12 медалей на Олімпіаді-2024 у Парижі, посівши 21 місце в медальному заліку. 10 серпня українці виступили у 9 видах спорту, здобувши срібло у жіночій боротьбі.

На Олімпійських іграх - 2024 у Парижі 10 серпня українські олімпійці виступлять стрибки у воду, веслуванні, вільній боротьбі, сучасному п'ятиборстві, художній гімнастиці, брейкінгу, легкій атлетиці, синхронному плаванні, жіночій боротьбі. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, пише УНН.

Зазначається, що Україна із 12 медалями посідає 20-ту позицію в медальному заліку Олімпіади-2024.

Результати виступу спортсменів національної збірної України 10 серпня, у 15-й день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі:

Жіноча боротьба

Вагова категорія до 62 кг, жінки, фінал: Ірина Коляденко (Україна) здобула срібло, програвши Сакурі Мотокі (Японія) — 1:12.

Стрибки у воду

Вишка 10 м, чоловіки, 1/2 фіналу: Олексій Середа 11 місце (405.05), кваліфікувався до фіналу (топ-12).фінал: Олексій Середа 8 місце (426.90).

Веслування на байдарках і каное

Байдарка-одиночка 500 м, жінки, 1/2 фіналу: Марія Повх 6 місце (1:52.51), пройшла до фіналу С.фінал С: Марія Повх 8 місце (2:00.94).Каное-одиночка 200 м, жінки, 1/2 фіналу: Людмила Лузан 7 місце (46.67), вийшла до фіналу В, Анастасія Рибачок 8 місце (47.76), вийшла до фіналу В.фінал В: Людмила Лузан не стартувала, Анастасія Рибачок 6 місце (47.71).

Вільна боротьба

Вагова категорія до 125 кг, чоловіки, втішна сутичка: Олександр Хоцянівський — Роберт Баран (Польща) — 0:3.

Вагова категорія до 97 кг, чоловіки, 1/8 фіналу: Муразі Мчедлідзе (Україна) — Ібрагім Чіфтчі (Туреччина) — 5:1.1/8 фіналу:Муразі Мчедлідзе (Україна) — Гіві Матчарашвілі (Грузія) — 0:11.

Сучасне п’ятиборство

Жінки, півфінал В: Валерія Пермикіна 10 місце (1377 очок), не пройшла до фіналу.

Художня гімнастика

Групові вправи, багатоборство, фінал: Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна, Марія Височанська 7 місце 65.700 бала).

Брейкінг

Чоловіки, кваліфікація, група В: Олег "Kuzya" Кузнєцов 3 місце, 3 раунди (29 голосів), не пройшов до чвертьфіналу.

Легка атлетика

Стрибки у висоту, чоловіки, фінал: Олег Дорощук 6 місце (2.31 м, особистий рекорд).

Синхронне плавання

Дуети, довільна програма: Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва 5 місце, у сумі - 538.6684 бала.

Олімпійський чемпіон Хижняк повернувся до України: як зустрічали10.08.24, 14:27