spozhyvannia-elektryky-zrostaie-ukraintsiv-prosiat-ekonomyty-u-vechirni-hodyny

Споживання електрики зростає: українців просять економити у вечірні години

 • 21192 переглядiв

Споживання електроенергії в Україні демонструє тенденцію до зростання на тлі хмарної погоди. У пікові години зберігається дефіцит, і українців закликають не вмикати потужну техніку одночасно одночасно з 16:00 до 21:00. Внаслідок негоди без світла 5 населених пунктів у двох областях. Про це повідомили у НЕК "Укренерго", пише УНН.

Споживання

"Споживання демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 6 листопада, станом на 9:30, його рівень був на 4,4% вищим, ніж у вівторок, 5 листопада. Причина – більш хмарна, порівняно із попереднім днем, погода у частині регіонів України та, відповідно, нижча ефективність побутових сонячних електростанцій", - ідеться у повідомленні.

Як зазначається, "у години максимального споживання вранці та увечері – в енергосистемі зберігається дефіцит потужності". "Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів з 7:00 до 11:00 вранці та з 16:00 до 21:00 у вечірні години", - закликали в Укренерго.

"Енергосистема наразі залишається збалансованою, пошкодження інфраструктури ускладнюють її функціонування. Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у вечірній час з 17:00 до 22:00. Це допомагає підтримувати систему в стабільному стані" - додали у Міненерго.

Негода

Внаслідок штормових поривів вітру та пошкодження мереж обленерго – залишаються знеструмленими 5 населених пунктів у Сумській та Черкаській областях. Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на лініях.

Імпорт

Відбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини. Загальним обсягом 1 683 МВт•год, з максимальною потужністю в окремі години до 182 МВт.

Ситуація на ЗАЕС

"Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.18 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції", - зазначили у Міненерго.

Популярні

Новини по темі

У кремлі не знають, чи буде путін вітати Трампа з перемогою

 • 20933 переглядiв