s-karyakin-i-m-karlsen-zigrali-vnichiyu-u-drugiy-partiyi-tay-breyku-za-shakhovu-koronu

С.Карякін і М.Карлсен зіграли внічию у другій партії тай-брейку за шахову корону

• 10375 переглядiв

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Росіянин Сергій Карякін чорними фігурами зіграв внічию з чинним чемпіоном світу норвежцем Магнусем Карлсеном у другій партії тай-брейку за світову шахову корону. Зустріч проходить у Нью-Йорку.
Рахунок тай-брейку — 1:1, для перемоги необхідно набрати 2,5 очки. Третя партія, в якій Карякін буде грати білими фігурами, розпочнеться через 10 хвилин після закінчення другої, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Раніше 12 партій матчу з класичним контролем часу завершилися внічию з рахунком 6:6 і за регламентом чемпіонського матчу суперники проводять чотири партії з контролем часу по 25 хвилин з додаванням 10 секунд за кожен хід.

Якщо за їх підсумками переможця виявлено не буде, належить серія з двох партій у бліц, де у кожного шахіста буде вже п’ять хвилин на партію плюс три секунди за хід. При необхідності будуть зіграні п’ять таких серій.

Як повідомляв УНН, чинний чемпіон світу з шахів, норвежський шахіст Магнус Карлсен, і російський гросмейстер Сергій Карякін зіграли внічию 12-ю партію чемпіонського матчу в Нью-Йорку. На 30 листопада запланований тай-брейк — чотири коротких партії з контролем часу по 2-5 хвилин на гравця плюс десять секунд за кожний зроблений хід.