pley-off-superligi-gra-sanona-dopomogla-dnipru-skorotiti-vidstavannya-vid-budivelnika

Плей-офф Суперліги: гра Санона допомогла "Дніпру" скоротити відставання від "Будівельника"

• 12282 переглядiв

КИЇВ. 19 травня. УНН. У столичному ПС "Венето" за участі "Будівельника" та "Дніпра" відбувся третій поєдинок чвертьфінальної стадії баскетбольної Суперліги, передає кореспондент УНН.

Після рівних стартових хвилин перевагу заробили гості. Колектив з “Дніпра” своїм бажанням, наполегливістю, активністю та агресивним захистом, пішли на велику перерву з комфортною перевагою — 41:29.

Згодом кияни почали наздоганяти гостей. У вирішальний момент гру в свої руки взяв Ісуф Санон із “Дніпра”, який індивідуально розбирався із захистом “Будівельника” та приніс своїй команді бажаний виграш — 72:81.

Санон набрав цього вечора 27 очок. У “Будівельника” 17 балів при 12 підбираннях має Брайс Джонсон.

Рахунок у серії став 2:1 на користь столичного колективу. Четверта гра серії пройде 20-го травня також у Києві.