malinovskiy-dopomig-atalanti-zdobuti-rozgromnu-peremogu-v-seriyi-a

Маліновський допоміг "Аталанті" здобути розгромну перемогу в Серії А

• 10656 переглядiв

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Півзахисник збірної України Руслан Маліновський взяв участь у зустрічі італійської Серії А між "Аталантою" та ФК "Брешія", повідомляє УНН.

В рамках гостьового протистояння 14 туру чемпіонату Італії "Аталанта" впевнено здобула три очки завдяки дублю хорватського півзахисник Пашаліча та голу словенця Ілічіча у другому таймі – 0:3.

Наш земляк Маліновський вийшов на поле на 58 хвилині замість Муріеля і встиг записати до свого пасиву жовту картку.

Відзначимо, "Аталанта" набрала 25 очок і займає 6-й рядок. "Брешія" за яку виступає форвард Маріо Балотеллі, йде на дні таблиці – 7 пунктів.

Крім того додамо, Маліновський цього сезону відіграв за клуб з Бергамо 15 матчів і забив один гол.