kolishniy-futbolist-shakhtarya-prinis-chelsi-pershiy-vigrash-v-sezoni-lch

Колишній футболіст "Шахтаря" приніс "Челсі" перший виграш в сезоні ЛЧ

• 10118 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Лондонський "Челсі" завітав до французького "Лілля" на стадіон "П'єр Моруа" в рамках зустрічі другого туру групової стадії Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент УНН.

Молодий нападник "Аристократів" Теммі Абрахам змінив цифри на табло в середині тайму, коли господарі помилилися зі створенням штучного офсайду. Трохи більше 10 хвилин знадобилося французам аби вирівняти становище. Осімен забив гол завдяки стрибку та удару головою після подачі Бамби з кутового.

Автором переможного голу у протистоянні став бразилець Вілліан, який раніше виступав за донецький "Шахтар". Півзахисник наважився на удар зльоту, і м'яч відскочив від газону та перелетів за комірець голкіперу – 1:2.

Таким чином, "Челсі" набрав перші три очки в групі Н. "Лілль" йде без залікових балів.

Зауважимо, що "Лілль" не може перемогти в десяти домашніх єврокубкових матчах поспіль (6 поразок).