khokey-chinniy-volodar-kubku-stenli-oderzhav-peremogu-na-starti-seriyi-pley-off

Хокей: чинний володар Кубку Стенлі одержав перемогу на старті серії плей-офф

• 13503 переглядiв

КИЇВ. 1 червня. УНН. Чинний володар Кубку Стенлі ХК “Тампа-Бей Лайтнінг” провів першу зустріч другого раунду плей-офф Кубку Стенлі сезону 2020-21 проти “Кароліни Харікейнс”, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Рахунок у матчі відкрила “Тампа-Бей”, реалізувавши свою другу за рахунком більшість у другому періоді. Брейді Пойнт з близької відстані переправив шайбу у ворота після накидання Віктора Хедмана від синьої лінії.

На другій хвилині третього періоду “Кароліна” зрівняла рахунок, використавши свій шанс при реалізації зайвого. Це захисник Джейк Бін забив свій перший в кар’єрі гол в плей-офф.

Гол Барклі Гудроу за 7:21 хвилини до кінця третього періоду став переможним для “Тампа-Бей” в першому матчі серії другого раунду Кубка Стенлі проти “Кароліни” — 2:1.

Доповнення

В іншому поєдинку другого раунду плей-офф “Колорадо” завдав розгромної поразки “Вегасу” — 7:1.