k-ronaldu-stav-pershim-avtorom-sta-zabitikh-goliv-v-istoriyi-ligi-chempioniv

К.Роналду став першим автором ста забитих голів в історії Ліги чемпіонів

• 11500 переглядiв

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Нападаючий мадридського “Реалу” Кріштіану Роналду оформив хет-трик у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти “Баварії” (4:2) і тим самим став першим футболістом, котрий відзначився 100 голами у поєдинках Ліги чемпіонів, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Португальський бомбардир забивав на 76, 105 і 110-й хвилинах. Наразі представник “Реалу” має 100 голів у 137 проведених баталіях ЛЧ.

В цілому на рахунку нападника збірної Португалії п’ять м’ячів в цьому чвертьфінальному протистоянні з “Баварією”, за підсумками якого “Реал” в сьомий раз поспіль пробився до квартету кращих головного єврокубка.

Зауважимо, що на перший гол в Лізі чемпіонів УЄФА у португальця пішло 27 поєдинків. У 2007 році К.Роналду у футболці “Манчестер Юнайтед” записав гол у ворота “Роми” (7:1).

Додамо, що найближчим переслідувачем португальця за кількістю голів в Лізі чемпіонів (без врахування кваліфікації) є представник “Барселони” Ліонель Мессі — 94 забиті м’ячі.