Реєстрація у Верховній Раді постанови про перейменування Броварів на Броварі – це не декомунізація, а популізм з боку окремих політиків для задоволення їхніх сумнівних амбіцій. Про це заявив депутат Броварської міської ради Микола Зінченко у коментарі УНН.
Депутат зазначив, що він підтримує декомунізацію. Але в тому випадку, коли, дійсно, змінюються назви пов’язані з росією та радянським союзом.
Я категорично проти перейменування. Доведено, що Бровари не були перейменовані в 50-х роках, із Броварі на Бровари. Бровари були дуже давно. Коли на моїй вулиці Котовського ми міняли назву на гетьмана України Петра Калнишевського, я був у цій групі і був ініціатором. Так само всі прокомуністичні і проросійські назви в місті міняли. Тому я за декомунізацію, але я проти перейменування Бровари на Броварі
Підкреслив, що під час війни такі суперечливі ініціативи, взагалі, не на часі. І назвав їх бажанням окремих політиків задовольнити свої сумнівні амбіції.
Такі ініціативи не на часі! На сьогоднішній день якщо є у нас найменша можливість допомогти армії, то треба все зробити для того, щоб нашим хлопцям було воювати легше і було чим воювати, а не займатися дурницями, і витрачати гроші на сумнівні амбіції якихось політиків. Це не декомунізація, а популізм
Контекст
Група народних депутатів на чолі з представником фракції "Голос" Романом Лозинським зареєструвала у Верховній Раді постанову про перейменування Броварів на Броварі.
Місцеві жителі, з якими поспілкувався УНН, не підтримують цю ідею. Зокрема, вони не розуміють звідки, власне, взялася назва "Броварі", яка, до того ж, ще й не надто гарно звучить.
Також жителі Броварів говорять, що нардепам просто немає чим зайнятися. А такі суперечливі рішення зараз точно не на часі. До того ж, перейменування міста потягне за собою додаткові фінансові витрати.