dnipro-1-zavoyuvav-devyatu-peremogu-v-sezoni-upl

"Дніпро-1" завоював дев'яту перемогу в сезоні УПЛ

• 14416 переглядiв

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Футболісти "Дніпра-1" святкували перемогу в гостях над "Інгульцем" у зустрічі 14 туру УПЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт "Дніпра-1".

Гості одразу взяли м’яч під власний контроль, шукаючи слабкі місця у захисник розташуваннях суперника. Господарі провели першу контратаку тільки на 17-й хвилині, і її небезпечним, але неточним ударом завершував Запорожець, проте лайнсмен там зафіксував офсайд. Але то був тільки епізод, дніпряни продовжили володіти тотальною перевагою, змушуючи суперника часто порушувати правила.

На 26-й хвилині Піхальонок заробив штрафний удар метрах у 18-ти від воріт суперника, і Довбик потужне пробив у нижній кут, відкривши рахунок. Цей гол став ювілейним — сотим — для спортклубівців на рівні УПЛ. Надалі команди не змогли змінити цифри на табло — 0:1.

Зауважимо, що з 34 хвилини господарі грали у меншості через вилучення Михайла Шишки.

“Дніпро-1” здобув дев’ятий виграш в УПЛ і з 28 очками наздогнав “Ворсклу”, яка йде третьою.