“Шахтар” завоював другу перемогу при Де Дзербі

Київ  •  УНН

6 липня 2021, 01:49  •  15850 перегляди

КИЇВ. 6 липня. УНН. Третій контрольний матч літніх зборів “Шахтар” провів з німецьким “Тюркгюджю”, передає УНН з посиланням на прес-службу “помаранчево-чорних”.

Початок матчу видався гострим з обох боків, а перший момент створили “оранжево-чорні”, проте удар Дентіньо потягнув голкіпер суперника Фоллат. Слідом довелося вступити до гри й воротареві донеччан — Трубін урятував після пострілу здалеку.

А за кілька хвилин на виручку прийшла поперечина, що прийняла на себе штрафний удар футболіста “Тюркгюджю”. У середині тайму ще низку шансів відзначитися мав Дентіньо: дві спроби бразильця припали в кіпера, ще в одному епізоді м’яч пролетів поруч з воротами. Загалом уся перша половина проходила за відчутної переваги “Шахтаря”, однак реалізувати її вдалося лише за дві хвилини до перерви. Судаков розігнав контратаку й заграв Манора Соломона, якого збили у штрафному майданчику. Зароблений пенальті впевнено пробив сам ізраїльтянин, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах, — 1:0.

На 61-й хвилині Роберто Де Дзербі освіжив команду замінами, випустивши Додо, Марлона, Корнієнка, Майкона, Тете, Педріньйо та Сікана. Гра одразу ж стала більш динамічною, а водночас повернулися й небезпечні моменти. Педріньйо вивів на удар Сікана (сейв воротаря), а потім і Тете (захисник завадив пробити). Бондаренко бив головою після стандарту (неточно), а Корнієнко з правої крутив у дальній кут (у сантиметрах від стійки). І геть нелогічним на тлі атак “оранжево-чорних” став гол суперника, який скористався своєю чи не єдиною нагодою: на 81-й хвилині Слишкович виграв верхову боротьбу та зрівняв рахунок. Однак віддавати німцям перемогу “гірники” не збирались, і вже на 85-й хвилині після багатоходової комбінації, розіграної від власних воріт, на передачу Додо відгукнувся Михайло Мудрик, замкнувши дальню штангу — 2:1.

Заключний контрольний матч “гірники” проведуть 9 липня з німецьким “Шальке”.

Варто нагадати

До цього “Шахтар” при новому тренері здобув одну перемогу та зазнав однієї поразки.

6 липня 2021, 01:15  •  19336 перегляди
Автор дублю у ворота збірної України назвав умову виходу Англії до фіналу Євро-2020

5 липня 2021, 22:10  •  16650 перегляди
Стало відомо ім'я загиблого на Донбасі військового

5 липня 2021, 22:08  •  15821 перегляди
Воротар збірної Латвії з хокею загинув у 24-річному віці: що відомо

5 липня 2021, 20:16  •  18915 перегляди

Спорт • 6 липня 2021, 01:49  •  15850 перегляди

Індонезія заборонить в’їзд в країну іноземним відвідувачам, не вакцинованим проти COVID-19 через трансмісивний “дельта”-штам. Про це пише УНН з посиланням на Nikkei Asia.

COVID-19 • 6 липня 2021, 01:48  •  66638 перегляди

У зоні ООС представники ОБСЄ зафіксували 339 порушень “режиму тиші”. Зокрема, у Донецькій області — 261 випадок, у Луганській — 78. Про це йдеться у у щоденному звіті № 154/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ від 5 липня, передає УНН.

Суспільство • 6 липня 2021, 01:42  •  12483 перегляди

Норвезький уряд відклав завершальний етап своєї чотириступеневої стратегії пом'якшення обмежень щодо коронавірусу та повернення до звичного життя. Про це пише УНН з посиланням на The Local.

COVID-19 • 6 липня 2021, 01:36  •  12662 перегляди

Космічне агенство NASA переносить відстикування корабля SpaceX Dragon на 7 липня. Про це компанія інформує у Twitter, пише УНН.

Технології • 6 липня 2021, 01:30  •  18567 перегляди

Черговим новачком СК “Дніпро-1” став 25-річний румунський голкіпер Валентін Кожокару. Угоду з гравцем підписана на два роки, передає УНН з посиланням на сайт клубу.

Спорт • 6 липня 2021, 01:17  •  16674 перегляди

У Нігерії зникли безвісти 150 студентів після нападув бойовиків на школу у штаті Кадуна в Нігерії. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 6 липня 2021, 01:15  •  19336 перегляди

Провідний нападник збірної Англії з футболу Гаррі Кейн поділився думками з приводу майбутнього півфіналу із Данією на Євро-2020, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 5 липня 2021, 22:10  •  16650 перегляди

В районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі 5 липня внаслідок обстрілу загинув один український військовий - офіцер 93-ї бригади "Холодний Яр" Богдан Бродовський. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу бригади.

Суспільство • 5 липня 2021, 22:08  •  15821 перегляди

Воротар збірної Латвії і клубу НХЛ “Коламбус Блю Джекетс” Матісс Ківленіекс загинув у віці 24 років, повідомляє УНН з посиланням на “The Athletic” і Латвійську хокейну федерації.

Спорт • 5 липня 2021, 20:16  •  18915 перегляди