“Терапія, реабілітація, мотивація”: амбасадори туру “Кіно заради перемоги” розповіли про мету проєкту

“Терапія, реабілітація, мотивація”: амбасадори туру “Кіно заради перемоги” розповіли про мету проєкту

Київ  •  УНН

 • 344839 перегляди

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Національний тур “Кіно заради перемоги” допомагає українцям об’єднатися, а також працює як терапія для суспільства. Про це розповіли амбасадори проєкту Ада Роговцева, Ірма Вітовська та Артем Сеітаблаєв, передає УНН з посиланням на пресслужбу благодійного фонду “МХП-Громаді”.

Деталі

Амбасадорами проєкту “Кіно заради перемоги” стали 5 українських акторів: Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк та Олексій Тритенко. Вони супроводжували майже всі кінопокази туру та спілкувалися зі своїми шанувальниками серед військових та переселенців.

Цитата

“Кіно заради перемоги!” - це винятковий за своїм охопленням безпрецедентною кількістю кінопоказів і змістом проєкт, що демонструє наочний приклад потужної мотивації та емоційної підтримки тих, хто найбільше цього потребує”, - розповів актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв.

Водночас Герой України Ада Роговцева наголосила на важливості популяризації вітчизняного кіно.

“Вітчизняне кіно – це ми про нас самих нам самим. Це дуже важливо - об‘єднатися, спізнатися, полюбити самих себе і повірити в себе! Адже нам треба вистояти і Перемогти”, - зазначила акторка.

За словами Ірми Вітовської, кіно допомагає не лише об’єднати суспільство, а й інтегрувати українців у їх культурний код.

“Кіно служить для Перемоги так, як воно покликано в цей звитяжний і важкий час! Працює, як терапія, реабілітація, мотивація та консолідація суспільства і його інтеграція у власний культурний код, просвіту та, звісно, дарує настрій і мрію”, - розповіла Вітовська.

Додамо

Проєкт “Кіно заради перемоги!” реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації "Дивись українське!" та за підтримки фонду "МХП-Громаді", ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії", окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Нагадаємо

У межах туру відбулося понад 900 кінопоказів у 18 областях України. 

Довідка

"МХП–Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.