Сергій Токарєв: бібліотеки 15 областей України отримали книги від ЛакіБукс

Сергій Токарєв: бібліотеки 15 областей України отримали книги від ЛакіБукс

Київ  •  УНН

 • 8208 перегляди

КИЇВ. 25 квітня. УНН. 350 книг отримали 60 бібліотек із 15 областей України до Всесвітнього дня книги від благодійного проекту ЛакіБукc. Про це розповідає ініціатор проекту, співзасновник IT-компанії Lucky Labs Сергій Токарєв, передає УНН. 

“Вже два роки поспіль ми займаємося видавництвом та безкоштовним розповсюдженням науково-популярної літератури для підлітків. За цей час ми передали більше 5000 книжок в більш ніж 150 бібліотек в різних регіонах України. Сьогодні цей список поповнили ще 60 бібліотечних фондів”, - говорить Сергій Токарєв.

За словами засновника проекту, головний акцент ЛакіБукс робить на бібліотеки східних та південних областей України, але з початку 2019-го року почав тісно співпрацювати і з іншими регіонами. Зокрема, з Хмельницьким.

“Коли бібліотека товаришує з благодійними партнерами, то найбільше від цієї співпраці виграє читаюча молодь. Наша бібліотека отримала кілька унікальних видань науково-популярної літератури для школярів – справжній подарунок для майбутніх "ілонів масків". І ми віримо, що разом зробимо велику справу: виховаємо нову інтелектуальну молодь для нашої держави!” – дякує благодійникам бібліотека-філія №11 Хмельницької міської ЦБ.

До подарунку увійшли перекладні видання "Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною" Маїм Бялік, “А що як?” Ренделла Манро, книга-лабіринт “Сонячна система”, “Тесла та машина на космічній енергії” Луки Новеллі, та книги українських авторів “Літо довжиною в ДНК” Аліни Штефан, “Коротка історія технологій або як зрозуміти свій гаджет” Андрія Тужикова, “#ЩОТАКЕМАТЕМАТИКА” Кузька Кузякіна. Остання книга стала переможцем Всеукраїнського рейтингу "Книжка року 2018" у номінації “пізнавальна та розвиваюча книга”.

“Ми дуже раді таким яскравим новинкам, захоплюючим розповідям та історіям, цікавим, повчальним творам популярних сучасних авторів. Пройшов час, коли розумних дітей дражнили «ботанами». Думати про майбутнє, знати математику або розбиратися в своєму організмі - це тепер безперечно круто”, – розповідають у своєму відгуку представники Волноваської Центральної Районної Бібліотеки.

Всесвітній день книги та авторського права, до якого було присвячено акцию відзначається щорічно у квітні, починаючи з 1996 року. Цей день відзначають з метою просвіти, розвитку та усвідомлення культурних традицій, аби нагадати, що книги є найвагомішим засобом поширення знань та найнадійнішим способом їхнього збереження.