Доставка з США: чим американські магазини краще за наші
Київ • УНН
КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Купувати вітчизняне — це добре, правильно і навіть патріотично, якщо товар виробника насправді заслуговує на увагу і продається за адекватною ціною. Але навіщо купувати імпортну або мережеву продукцію з переплатою на сайтах місцевих магазинів, якщо аналогічні речі реально купити за кордоном дешевше, без посередників і з приємними бонусами. У цьому контексті не можна не згадати шопінг на сайтах американських маркетплейсів, які працюють виключно для внутрішнього ринку.
Які товари найчастіше замовляють з США безпосередньо
• Смартфони, в тому числі продукцію Apple
• Цифрові товари та аксесуари
• Одяг
• Кросівки і кеди
• Аксесуари, сумки, прикраси
• Товари з eBay або Amazon
А чи вигідно це
Так, часто доставка товарів з США займає трохи більше часу, доводиться розплачуватися доларами і користуватися послугами посередницьких сервісів, але в підсумку ви отримуєте масу переваг як споживач.
Американський ринок — один з найбільших в світі, і тут продається те, що в інші країни і на локальні ринки просто не завозиться. До того ж, є безліч американських брендів, які націлені на експорт — вони роблять “для своїх”. Це означає, що будучи не в США, деякі речі автоматично стають вам недоступні.
Незважаючи на те, що товари в Штатах продаються за “вічнозелену” валюту, а рівень споживчої активності в країні трохи вище, ніж у нас — багато товарів реально купити в США дешевше. Так, наші місцеві магазини часто роблять 100-200% націнку після того, і це без урахування митних і транспортних “надбавок”. Звичайно, така різниця в ціні зустрічається лише іноді, але більшу частину речей в США все одно можна купити на 20-30% дешевше.
Кращий час, щоб вперше відвідати американський ринок — це “чорна п’ятниця” і Різдвяні розпродажі. На відміну від “наших” розпродажів багато американських магазини реально влаштовують знижки до 80-90% на продукцію минулих колекцій або промо-товари.
Як “шопитися” в США
Як вже говорилося раніше, багато маркетплейсів в Штатах не працюють із замовленнями і споживачами з-за кордону.
На допомогу в цьому випадку приходять посередницькі послуги, які дають вам можливість зареєструвати “поштову адресу” в США, замовляти товари та розплачуватися за них, як “американець”. Потім вони відправляють посилку вам в Україну, а ви платите їм невелику комісію. У підсумку — усі у виграші.