zbirna-ispanii-povtoryla-rekord-yevro-z-holiv-za-turnir

Збірна Іспанії повторила рекорд Євро з голів за турнір

• 19733 переглядiв

Збірна Іспанії з футболу зрівнялася з рекордом чемпіонатів Європи за кількістю забитих м'ячів в одному турнірі, забивши свій 14-й гол на 47-й хвилині фінального матчу Євро-2024 проти Англії.

Збірна Іспанії з футболу повторила рекорд чемпіонатів Європи з голів за один турнір. У ці хвилини проходить фінал Євро-2024, у якому Іспанія грає з Англією. Іспанці відзначилися на 47-й хвилині, забивши свій 14-й гол, пише UA-Футбол, передає УНН.

Збірна Франції у 1984 році також забила 14 голів на одному турнірі.

Іспанія дійшла до фіналу Євро, вийшовши з першого місця з групи з Італією (1:0), Хорватією (3:0) та Албанією (1:0), у плей-офф іспанська команда обіграла Грузію (4:1), Німеччину ( 2:1 (додатковий час) та Францію (2:1).

Став відомий стартовий склад збірної Англії на фінальний матч Євро-202414.07.24, 21:12