ukrainski-fekhtuvalnytsi-vyboriuiut-medali-na-yevropeiskii-molodizhnii-pershosti-sohodni-sriblo-u-zhinochii-rapiri

Українські фехтувальниці виборюють медалі на європейській молодіжній першості: сьогодні "Срібло" у жіночій рапірі

• 17170 переглядiв

На молодіжному чемпіонаті Європи з фехтування в Анталії (Туреччина) українські рапіристки Дар'я Миронюк, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт і Катерина Буденко завоювали срібні медалі в командних змаганнях.

Українські спортсменки здобувають нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи з фехтування в турецькій Анталії. Сьогодні срібні медалі у жіночій рапірі здобули Дарія Миронюк, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт та Катерина Буденко, передає УНН із посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Друга медаль України на молодіжному чемпіонаті Європи з фехтування в турецькій Анталії. Як пише пресслужба Мінмолодьспорту, у жіночій рапірі "Срібло" командних змагань здобули 4 українські спортсменки. Це Дарія Миронюк, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт та Катерина Буденко. Рапіристки захистили свій титул віцечемпонок Європи.

Наразі, це сьома командна нагорода для України в історії виступів на молодіжному Євро.

У фіналі у напруженій боротьбі українки поступилися сіяній під першим номером команді Італії — 37:45.

Українська рапіристка виборола золоту медаль на чемпіонат Європи у Туреччині02.06.24, 12:16