u-chekhii-ukrainky-zdobuly-dvi-nahorody-na-hran-pri-z-khudozhnoi-himnastyky

У Чехії українки здобули дві нагороди на гран-прі з художньої гімнастики

• 24467 переглядiв

Українські спортсменки Таїсія Онофрійчук та Вікторія Онопрієнко завоювали срібну та бронзову медалі відповідно у багатоборстві на Гран-прі з художньої гімнастики у чеському місті Брно.

Українські спортсменки здобули дві нагороди на етапі гран-прі з художньої гімнастики у Брно. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

На етапі гран-прі з художньої гімнастики у чеському Брно українські спортсменки розпочали виступи з двома нагородами.

Таїсія Онофрійчук за підсумками чотирьох вправ набрала 133,950 бала і посіла друге місце у багатоборстві, поступившись лише болгарці Ельвірі Краснобаєвій (135,800).

Третє місце зайняла Вікторія Онопрієнко з результатом 129,800 бала.

Обидві українки вийшли до всіх чотирьох фіналів, які відбудуться сьогодні.

Додамо

Змагалася також Поліна Городнича, яка завершила змагання на 9-му місці з результатом 116,400 бала.

Український дзюдоїст Сергій Неботов завоював "бронзу" на Кубку Європи у Словенії16.06.24, 00:46