malinovskiy-vzyav-uchast-u-pershiy-gri-atalanti-v-novomu-sezoni-ligi-chempioniv

Маліновський взяв участь у першій грі “Аталанти” в новому сезоні Ліги чемпіонів

• 15986 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У першому турі групового раунду Ліги чемпіонів-2021/2022 італійська “Аталанта” півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського на виїзді зустрічалася з іспанським “Вільярреалом”, передає кореспондент УНН.

Швейцарський гравець “Аталанти” Фройлер відкрив рахунок у протистоянні завдяки удару після якого м’яч потрапив у дві стійки, і далі влетів до сітки. На 39 хвилині із-за вдалого рикошету цифри були зрівняні. Автор голу — Трігерос.

В заключній 15 хвилинці команди обмінялися голами. Італійці втратили володіння м’ячем і удар Груневелда покарав їх — 2:1. Через десять хвилин рятівником бергамців виявився німець Робін Госенс. З 84 хвилини іспанці догравали у меншості через вилучення Коклена.

Відзначимо, що український футболіст відіграв 71 хвилину в зустрічі, яка закінчилася нічиєю — 2:2.

У другому турі квартету F “Аталанта” прийматиме швейцарський “Янг Бойз”.