legkoatleti-z-ukrayini-viboroli-dvi-nagorodi-na-turniri-v-chekhiyi

Легкоатлети з України вибороли дві нагороди на турнірі в Чехії

• 9219 переглядiв

КИЇВ. 6 червня. УНН. У Празі відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір "Memoriál Josefa Odložila". Про це інформує ФЛАУ, передає УНН.

У двох дисциплінах виступали українці, а двоє з них зуміли потрапити до призової трійки.

У секторі для стрибків у довжину Сергій Никифоров виконав три спроби, після чого завершив змагання. Проте результат 7,73 метри, показаний у них, дозволив посісти третє місце.

Юлія Чумаченко й Оксана Окунєва завершили змагання зі стрибків у висоту з результатом 1,88 метрів, проте Чумаченко подолала цю висоту з першої спроби і посіла перше місце, а Окунєва зробила це з другої і стала четвертою.

Як повідомляв УНН, Чумаченко не змогла потрапити до призерок чемпіонату Асоціацій Балканських легкоатлетичних федерацій.