futbolist-shakhtarya-zdiysniv-rezultativnu-diyu-u-gri-molodizhnoyi-zbirnoyi-braziliyi

Футболіст "Шахтаря" здійснив результативну дію у грі молодіжної збірної Бразилії

• 9252 переглядiв

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Півзахисник "Шахтаря" взяв участь у другому товариському матчі молодіжних збірних Бразилії і Чилі. Про це інформує прес-служба "гірників", передає УНН.

Зустріч, як і два дні тому, проходила на полі чилійців в Сантьяго і завершилася нічийним результатом (2:2). Команди обмінялися голами в кожному з таймів, причому обидва рази "селесао" доводилося відіграватися.

Маркіньос Сіпріано вийшов на поле в стартовому складі і став автором гольової передачі: на 53-й хвилині він справа увірвався в карний майданчик супротивника, виманив на себе голкіпера і викотив м'яч під удар Матеусу Кунье, і тому залишалося вразити порожні ворота.

Зазначено, що дані спаринги - частина підготовки бразильців до чемпіонату Південної Америки U-20, який в січні 2019 року відбудеться в Чилі.

Відзначимо, що чотири кращі команди турніру отримають путівки на молодіжний чемпіонат світу в Польщі, куди вже відібрали збірну України U-20.