bavariya-stala-peremozhtsem-poyedinku-lideriv-bundesligi

"Баварія" стала переможцем поєдинку лідерів Бундесліги

• 18300 переглядiв

КИЇВ. 4 квітня. УНН. Мюнхенська “Баварія” вийшла переможцем із протистояння з прямим конкурентом за чемпіонський титул — “РБ Лейпцигом”, повідомляє УНН з посиланням на сайт переможців.

У дуже інтенсивному матчі обидва колективи билися з неймовірним завзяттям, наочно довівши, що в даний момент є найкращими командами Німеччини. “Золотий гол” на 38-й хвилині забив Леон Горецка із передачі Томаса Мюллера — 1:0.

Здобувши перемогу в центральному матчі туру, мюнхенці зарядилися додатковою упевненістю напередодні першого поєдинку в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти “ПСЖ”.

Завдяки цьому успіху команда Ханса Фліка збільшила свій відрив у турнірній таблиці до семи очок над “Лейпцигом”. Третім йде ФК “Волфсбург” (54 очки і мінус десять балів від “Лейпцига”).