Спорткомплекс на Троєщині до кінця 2020 року не відкриють, але переплатять на проекті понад 90 млн грн

Спорткомплекс на Троєщині до кінця 2020 року не відкриють, але переплатять на проекті понад 90 млн грн

Київ  •  УНН

 • 18189 перегляди

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу у Дніпровському районі Києва триває 1,5 роки. Будівельні витрати за цей час зросли у 2,5 рази, і за станом на вересень 2020 року становлять 170 млн грн, передає УНН.

Йдеться про фізкультурно-оздоровчий комплекс, розташований на вулиці Райдужна, 33-А (мікрорайон Троєщина - ред.).

Земля і будівля комплексу знаходиться у постійному користуванні дитячо-юнацької спортивної школи "Ринг".

Реконструкція комплексу передбачена розпорядженням Київської міської адміністрації (КМДА) від 26 червня 2018 року №1115. Цим документом замовником реконструкції визначено КП "Спортивний комплекс".

Станом на липень 2018 року, комплекс не експлуатувався більше 10 років і перебував в аварійному стані. У КМДА обіцяли, що після реконструкції у ньому 117 учнів одночасно зможуть займатися баскетболом, футболом, кікбоксингом, боксом, вільною і греко-римською боротьбою.

КМДА затвердила проект реконструкції комплексу розпорядженням від 7 вересня 2018 року №1634, з кошторисною вартістю 78,74 млн гривень.

Про початок реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу міська влада заявила у травні 2019 року. Тоді ж було анонсовано, що роботи будуть завершені вже у 2020 році.

Але у вересні 2020 року вартість реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу різко зросла. Замовник реконструкції - КП "Спортивний комплекс" - уклав договір з ТОВ "Мостицький-2" на проведення реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-А. І ціна договору різко зросла на 97,11 млн гривень. Він був підписаний 2 вересня.

Крім подорожчання, були зміщені і терміни готовності комплексу. Тепер до кінця 2021 року підрядник повинен виконати підготовчі та загальнобудівельні роботи, реконструювати тепловий пункт, зовнішні мережі зв'язку та освітлення, облаштувати територію.

Коли ж спортивний дитячий об'єкт буде остаточно відремонтовано та здано в експлуатацію - не зрозуміло.

Таким чином, замість обіцяних двох років, спорткомплекс реконструюватимуть три роки, а вартість робіт обійдеться бюджету міста Києва у 170 млн грн, замість заявлених 78 млн грн.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, "помилка" підрядників при будівництві Подільського мосту обійшлася бюджету Києва у 1,1 млн грн.

"Більше 400 метрів новенького асфальту, яким ніхто не їздив, просто зрізають через порушення технології при будівництві", - розповіла з цього приводу Ірина Верещук.

Також нагадаємо, підземний перехід на Хрещатику за 15 млн грн не можуть відремонтувати вже 5 років поспіль.