ukrayinski-sportsmeni-zdobuli-tri-nagorodi-na-zmagannyakh-svitovogo-legkoatletichnogo-turu

Українські спортсмени здобули три нагороди на змаганнях Світового легкоатлетичного туру

• 1361585 переглядiв

КИЇВ. 15 червня. УНН. Українські спортсмени здобули три нагороди на змаганнях Світового легкоатлетичного континентального туру. Про це пише УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Так, Ірина Геращенко зійшла на третю сходинку п’єдесталу турніру категорії "Gold" "Paavo Nurmi Games" у фінському місті Турку. При цьому, українська стрибунка у висоту повторила свій найкращий результат в поточному сезоні – 1.94 м.

Крім того, дві медалі з’явилися в активі українських представників на змаганнях категорії "Bronze" у чеському місті Кладно.

Так, Юлія Чумаченко стала переможницею у секторі для стрибків у висоту з результатом 1.86 м. Володимир Мисливчук посів третє місце, метнувши молот на 73.65 м.

Нагадаємо

Українські спортсмени вибороли дві медалі на етапі Кубка Європи зі скелелазіння, що проходив в австрійському Інсбруку.