gandbol-zaporizkiy-motor-stav-uchasnikom-finalu-chotirokh-mizhnarodnogo-turniru

Гандбол: запорізький “Мотор” став учасником “Фіналу чотирьох” міжнародного турніру

• 17746 переглядiв

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Запорізький ГК “Мотор” вдало подолав бар’єр чвертьфінальної стадії міжнародного турніру “SEHA League”, передає УНН з посиланням на сайт клубу.

У чвертьфінальному поєдинку підопічні Гінтараса Савукінаса впевнено обіграли “Татран” зі Словаччини. Якщо в першому таймі спостерігалася інтрига, і рахунок був рівним — 12:12. То в другій половині матчу господарі повністю взяли ініціативу на себе, завершивши цей поєдинок з перевагою в десять м’ячів — 29:19.

Зауважимо, що у півфіналі “Мотор” зіграє із угорським ГК “Веспрем”, а в іншій парі зійдуться “Мешков” із переможцем пари “Вардар 1961” — “Загреб”.