В яких би куточках країни або світу не були жителі Бучі після 2022 року, вони повертаються. Разом з тим, місто стало другою домівкою для понад 11 000 внутрішньо перемішених осіб, які приїхали зі сходу, з півдня.
Про це повідомив в ефірі телемарафону мер Бучі Анатолій Федорук, передає УНН.
У другу річницю звільнення Київської області від російських загарбників, міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомив, про наскільки відчувається повернення людей у місто, розповів про "шрами", що залишились у місті, а також прокоментував відновлення Бучі.
Городяни, в яких би куточках країни чи світу не були, вони повернулися. Для багатьох, - це понад 11 000 людей, які змушені були стати внутрішньо переміщеними, - Буча стала другою домівкою.
Також міський голова розповів, що у Бучі пройшли урочистості пам’яті жертв загиблих під час російської окупації.
За словами мера міста, наразі Буча активно відновлюється, разом з тим є місця, є пам’ятні знаки окупації, біля яких вшановують жертв.
"509 жертв російської окупації", зазначив Федорук, - "З ознаками катувань, пульових влучань у голову, в потилицю – це злочини. Ми вимагаємо суду."
Також Федорук пояснив, що за два роки після деокупації, завдяки збройним силам України, вдалося відновити "все, що можна було відновити" і те "що, підлягало відновленню".
Звісно є будинки, багатоквартирні будинки, соціальні об’єкти, які в стадії будівництва, тому що їх довелося відновлювати з нуля.