Вкрадений ромами танк та побиті “гопниками” окупанти: як українці демонструють незламність перед “другою армією світу”

Вкрадений ромами танк та побиті “гопниками” окупанти: як українці демонструють незламність перед “другою армією світу”

Київ  •  УНН

 • 4682819 перегляди

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Протягом року повномасштабного вторгнення українці демонструють всьому світу надзвичайну хоробрість та прагнення бути незалежними. Росіяни планувати за 96 годин захопити владу в Україні. Натомість, вже 146 тисяч окупантів полягли на українській землі. У річницю повномасштабної агресії УНН зібрав моменти, що свідчать про незламність духу українського народу.

Захисники Зміїного

На світанку 24 лютого до острова Зміїний підійшли кораблі росії. Гарнізону Зміїного поставили ультиматум “здавайтеся”. Відповідь захисників на адресу “руського воєнного корабля” увійшла в історію війни та вже відома по всьому світу.

Роми, які вкрали в окупантів танк

Не лише Сили оборони, а й місцеві мешканці долучалися до вигнання окупантів зі своєї землі. Так українські роми вночі 27 лютого вкрали у російських загарбників танк. Сталося це неподалік від Каховки, в селі Любимівка Херсонської області.

“Гопники” з Оболоні побили окупантів

На третій день російського вторгнення окупанти підходили до Києва. Поодиноку техніку навіть спостерігали в місті. Так на Оболоні звернулися до місцевої жительки, аби запитати, як проїхати в центр. Через мить до рашистів підійшли місцеві “гопники”. Окупант взяв автомат та почав стріляти у повітря, але один з чоловіків підбіг з іншої сторони та кинув у росіянина шматок асфальту. Після цього вони витягли окупантів із БТРу, побили їх та передали разом з технікою поліцейським.

Безхатьки, що збирали пляшки для коктейлів молотова

Безхатьки у Дніпрі самоорганізувалися та запропонували допомогу місцевій Теробороні. Так вони збирали пляшки для коктейлів молотова та картон.

Чоловік, що голими руками прибрав міну до лісопосадки

Українці вправні не лише у викраденні ворожої техніки. Та на третій день вторгнення в Бердянську чоловік знайшов міну біля мосту та голими руками переніс її до лісопосадки.

Жителька Херсонщини, яка порадила окупантам покласти до кишень соняшникове насіння

У лютому стало вірусним відео, на якому мешканка Генічеська запитувала окупантів, чи встигли вони покласти собі в кишеню насіння соняшника, щоб воно проросло в українській землі після їхньої смерті. А потім нагадала окупантам, що вони прийшли на чужу землю, і що "з цього дня вони прокляті".

Аграрії з трофейною технікою

Трактор, що тягне танк, став популярним інтернет-мемом та був зображений на поштовій марці. Ще на початку війни з'явилися десятки відео, де українські фермери тягнуть тракторами ворожу техніку. Таким чином аграрії України передали українській армії найрізноманітніші трофеї: танки, БМП, ракетні установки, тягач і навіть гордість рашистської армії – важку вогнеметну систему "Солнцепек".

Жінка, що перемогла дрон банкою консервації

На початку березня в соцмережах поширилася історія про жительку Святошинського району Києва, яка збила дрон банкою консервованих овочів. За словами жінки, вона помітила дрон, коли курила на балконі. До цього жодного разу не бачила безпілотники зблизька, а коли почула звук, зрозуміла, що це не птах. Щоб не гаяти часу, вона взяла банку з консервацією, що стояла на балконі під стільцем та запустила в дрон.

“Привид Києва”

“Привидом Києва” українці прозвали пілота МіГ-29, який за перші 30 годин російського вторгнення в Україну здобув 6 повітряних перемог у небі над Києвом: збив 2 літаки Су-35, 2 літаки Су-25 та Су-27 і МіГ-29. Проте командування Повітряних Сил зазначило, що “Привид Києва” – це збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил, які захищають небо столиці.

“Гадяцьке сафарі”

На початку повномасштабного вторгнення на півночі Полтавщини, неподалік Гадяча, просувалися колона російських танків, яка була знищена українськими військовими. Проте частина окупантів втекла та переховувалася в лісах. Місцеві мисливці допомагали військовим їх ловити, через це полювання отримало назву “Гадяцьке сафарі”.