У "Дія. Освіта" з’явились можливості для саморозвитку та зміни професії

У "Дія. Освіта" з’явились можливості для саморозвитку та зміни професії

Київ  •  УНН

27 липня 2023, 11:23 • 408003 перегляди

КИЇВ. 27 липня. УНН. В "Дія.Освіта" з’явились нові можливості для самоосвіти. Тепер кожен бажаючий може пройти профорієнтаційний тест, подивитись освітній серіал, і змоделювати робочий процес з спеціалістом, щоб зрозуміти свої прогалини у знаннях. Про це під час брифінгу розповіла керівниця експертної групи з розвитку електронних послуг в "Дії" Валерія Ткач, передає УНН.

Деталі

Національна платформа знань "Дія.Освіта", яку створили разом з Google.org., після нещодавнього оновлення презентувала нові можливості для вибору професії. При чому мережу з понад 6 тисяч офлайн хабів залишили, тобто кожна особа зможе скористуватися цією платформою, вона надає вільний доступ до інтернету, навіть у маленьких містах. Ці хаби розміщуються в бібліотеках або приватних організаціях по всій Україні.

Наразі в "Дія. Освіта" доступні 4 секції. Перша це навчання впродовж усього життя з можливістю створення персональної програми навчання. Друга це рескілінг та працевлаштування, яка включає понад 50 серіалів і каталог вакансій. Третя це інтерактивні симулятори, які дозволяють користувачу спробувати себе в реальній практичній ситуації на роботі.

"Тобто ви відчуваєте себе в ролі працівника, експерт ставить вам питання, ви відповідаєте, і експерт розповідає правильна ваша відповідь чи ні", - розповідає Валерія Ткач.

Четверта секція це ІТ студія "Оновлена інформатика". Це абсолютно новий курс інформатики для шкіл.

"Ми провели пілотний проект, понад 3 тисячі учнів з понад 50 шкіл і 95% викладачів рекомендують цю програму для застосування. З вересня 2023 року в усіх школах буде доступний курс ІТ студія. Тобто учні уже з маленького віку зможуть отримувати найсучасніші знання для того, щоб у дорослому житті опанувати ту сферу діяльності, яка буде їм зручна",- сказала Валерія Ткач.

Тепер, пройшовши профорієнтаційні тести у порталі, можна обрати ті сфери, які цікавлять, система підготує по ним освітні серіали. Після чого можна пройти симулятор для змоделювання робочих процесів, отримати сертифікат і переглянути вакансії у каталозі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На бюджет у виші набиратимуть більше медиків, психологів та соцпрацівників