У Києві та Одесі викрили мережу підпільних покер-клубів

У Києві та Одесі викрили мережу підпільних покер-клубів

Київ  •  УНН

 • 486120 перегляди

КИЇВ. 13 липня. УНН. У Києві та Одесі припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів. Про це повідомили в Бюро економічної безпеки України, пише УНН.

Деталі

Детективи провели 5 обшуків за адресами розміщення покерних клубів та фактичного проживання фігурантів кримінального провадження.

Вилучено орієнтовно 4 млн грн готівкою в еквіваленті, чорнову бухгалтерію, підрахунки доходу від кеш-гри з кожного столу тощо.

Окрім того, детективи БЕБ вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони фігурантів та 40 столів для гри в покер, гральні карти та фішки для гри в покер.

Орієнтовна загальна вартість вилученого становить понад 16 млн грн.

Цитата

«Слідством встановлено, що група осіб під виглядом діяльності «Клубу спортивного покеру», проводили азартні ігри, під час яких адміністрація закладів організовувала кеш-гру в покер», — йдеться у повідомленні.

Доповнення

Така незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

У ході проведення слідчих дій одержано докази щодо причетності до протиправної діяльності фігурантів кримінального провадження та здійснення ними діяльності з проведення нелегальних азартних ігор в клубах спортивного покеру однієї мережі.

Довідка

Кеш-гра у покері — це формат, в якому гравці за реальні гроші грають один проти одного. У цьому форматі гри гравці купують фішки, ціна яких відповідає вартості реальних грошей. Також немає фіксованого часу тривалості гри, і гравці можуть входити або виходити зі столу у будь-який момент, поки є вільні місця.

Це відрізняється від турнірного покеру, де вартість фішок не відповідає реальній вартості грошей, і гравці конкурують за призовий фонд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУряд схвалив законопроект про належне держрегулювання у сфері ринку азартних ігор та лотерей

Під час проведення кеш-гри у покер адміністрація закладу відраховує з гравців від кожної ставки комісію на користь грального закладу з метою отримання прибутку від проведення азартної гри.

Контекст

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозри фігурантам кримінального провадження. Детективи встановлюють повне коло осіб причетних до організації та провадження незаконної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор) та ч. 3 ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчиненою в особливо великому розмірі) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Київській області за оперативного супроводу управлінням «Д» Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.