Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Польща обмірковує будівництво бар'єру на кордоні з Калінінградом

Польща обмірковує будівництво бар'єру на кордоні з Калінінградом

25 жовтня 2022, 14:55  •  138471 перегляди
"Раші Санук!": Байден під час привітання нового прем'єра Британії переплутав його ім'я

"Раші Санук!": Байден під час привітання нового прем'єра Британії переплутав його ім'я

25 жовтня 2022, 14:42  •  252284 перегляди
Київський КПК пройшов перевірку на відповідність вимогам Консорціуму "Якості торговельних мереж"

Київський КПК пройшов перевірку на відповідність вимогам Консорціуму "Якості торговельних мереж"

25 жовтня 2022, 14:37  •  334822 перегляди
Якщо росія підірве Каховську ГЕС, Крим на 10-15 років залишиться без води –  Данілов

Якщо росія підірве Каховську ГЕС, Крим на 10-15 років залишиться без води – Данілов

25 жовтня 2022, 14:32  •  238170 перегляди
В Україні новонароджених тестуватимуть на 21 рідкісне захворювання

В Україні новонароджених тестуватимуть на 21 рідкісне захворювання

25 жовтня 2022, 14:22  •  439178 перегляди
Фінські сейсмологи зафіксували п'ять вибухів у водах росії

Фінські сейсмологи зафіксували п'ять вибухів у водах росії

25 жовтня 2022, 14:21  •  170006 перегляди
"МХП-Громаді" оголосив про старт безкоштовних вебінарів в рамках конкурсу "Сади для перемоги"

"МХП-Громаді" оголосив про старт безкоштовних вебінарів в рамках конкурсу "Сади для перемоги"

25 жовтня 2022, 14:12  •  195447 перегляди
Нехай віддадуть свої землі путіну: Данілов про прибічників перемир'я у Європі

Нехай віддадуть свої землі путіну: Данілов про прибічників перемир'я у Європі

25 жовтня 2022, 14:02  •  185206 перегляди
У Києві допрацьовують графік відключень світла

У Києві допрацьовують графік відключень світла

25 жовтня 2022, 14:01  •  285629 перегляди
На Київщині дозволили відновити навчання за партами - ОВА

На Київщині дозволили відновити навчання за партами - ОВА

25 жовтня 2022, 13:53  •  179731 перегляди

Польща обмірковує будівництво бар'єру на кордоні з Калінінградом

Генеральний секретар правлячої партії "Право і справедливість" Кшиштоф Соболевський заявив громадському телеканалу "Польське радіо 1", що Польща розглядає можливість будівництва бар'єру, подібного до того, який вона побудувала на кордоні з білоруссю, на кордоні з російським Калінінградом, передає УНН.

Новини Світу • 25 жовтня 2022, 14:55  •  138471 перегляди
Польща обмірковує будівництво бар'єру на кордоні з Калінінградом

"Раші Санук!": Байден під час привітання нового прем'єра Британії переплутав його ім'я

Президент США Джо Байден привітав Ріші Сунака як нового прем'єр-міністра Великої Британії, неправильно промовивши його ім'я, передає УНН з посиланням на Politico.

Новини Світу • 25 жовтня 2022, 14:42  •  252284 перегляди
"Раші Санук!": Байден під час привітання нового прем'єра Британії переплутав його ім'я

Київський КПК пройшов перевірку на відповідність вимогам Консорціуму "Якості торговельних мереж"

Київський Картонно-паперовий комбінат успішно пройшов черговий аудит на відповідність вимогам Консорціуму "Якості торговельних мереж". Про це йдеться на сайті ККПК, передає УНН.

Новини Бізнесу • 25 жовтня 2022, 14:37  •  334822 перегляди
Київський КПК пройшов перевірку на відповідність вимогам Консорціуму "Якості торговельних мереж"

Якщо росія підірве Каховську ГЕС, Крим на 10-15 років залишиться без води – Данілов

Якщо росія підірве Каховську ГЕС, тимчасово окупований Крим залишиться без водопостачання на 10-15 років, а може й назавжди. Таку думку в інтерв’ю Sky News висловив Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов, передає УНН.

Війна • 25 жовтня 2022, 14:32  •  238170 перегляди
Якщо росія підірве Каховську ГЕС, Крим на 10-15 років залишиться без води –  Данілов

В Україні новонароджених тестуватимуть на 21 рідкісне захворювання

З жовтня загальна кількість рідкісних хвороб, які включені до скринінгу новонароджених в Україні, складає 21 захворювання, передає УНН із посиланням на МОЗ.

Суспільство • 25 жовтня 2022, 14:22  •  439178 перегляди
В Україні новонароджених тестуватимуть на 21 рідкісне захворювання

Фінські сейсмологи зафіксували п'ять вибухів у водах росії

Фінські сейсмологи зафіксували п'ять підводних вибухів у російських водах у Балтійському морі минулого тижня, повідомив у вівторок Інститут сейсмології університету Хельсінкі, передає УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 25 жовтня 2022, 14:21  •  170006 перегляди
Фінські сейсмологи зафіксували п'ять вибухів у водах росії

"МХП-Громаді" оголосив про старт безкоштовних вебінарів в рамках конкурсу "Сади для перемоги"

Благодійний фонд “МХП-Громаді” впроваджує безкоштовні навчальні семінари в рамках конкурсу “Сади для перемоги”. Про це повідомили у пресслужбі Фонду, передає УНН.

Суспільство • 25 жовтня 2022, 14:12  •  195447 перегляди
"МХП-Громаді" оголосив про старт безкоштовних вебінарів в рамках конкурсу "Сади для перемоги"

Нехай віддадуть свої землі путіну: Данілов про прибічників перемир'я у Європі

Україна продовжить боротися за свої території та не віддасть їх ворогу за жодних умов. Про це в інтерв’ю Sky News заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов, передає УНН.

Війна • 25 жовтня 2022, 14:02  •  185206 перегляди
Нехай віддадуть свої землі путіну: Данілов про прибічників перемир'я у Європі

У Києві допрацьовують графік відключень світла

У Києві допрацьовують графік віялових відключень світла. Про це у Facebook повідомив постачальник електроенергії YASNO, інформує УНН.

Київ • 25 жовтня 2022, 14:01  •  285629 перегляди
У Києві допрацьовують графік відключень світла

На Київщині дозволили відновити навчання за партами - ОВА

Відзавтра у Київській області дозволено відновити навчання в очному та змішаному форматах, повідомили в Київській ОВА, пише УНН.

Суспільство • 25 жовтня 2022, 13:53  •  179731 перегляди
На Київщині дозволили відновити навчання за партами - ОВА