Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

20 жовтня 2022, 10:38  •  202085 перегляди
Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

20 жовтня 2022, 10:29  •  122241 перегляди
НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

20 жовтня 2022, 10:09  •  124069 перегляди
Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

20 жовтня 2022, 10:08  •  167286 перегляди
Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

20 жовтня 2022, 10:01  •  329512 перегляди
У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

20 жовтня 2022, 09:49  •  284893 перегляди
Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

20 жовтня 2022, 09:48  •  339486 перегляди
Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

20 жовтня 2022, 09:35  •  213839 перегляди
З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

20 жовтня 2022, 09:34  •  117691 перегляди
У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

20 жовтня 2022, 09:20  •  96797 перегляди

Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти бізнесменів та компаній рф. Відповідні укази №726 та №727 від 19 жовтня оприлюднено на сайті Президента, пише УНН.

Політика • 20 жовтня 2022, 10:38  •  202085 перегляди
Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

Укренерго закликало жителів Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської і Житомирської областей терміново зменшити використання електроенергії. Про це повідомляє УНН із посиланням на Facebook компанії.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 10:29  •  122241 перегляди
Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

Національний банк України повідомив, що залишає облікову ставку без змін - на рівні 25%, пише УНН.

Економіка • 20 жовтня 2022, 10:09  •  124069 перегляди
НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Повномасштабне вторгнення росії в Україну значно вплинуло на українську економіку, зокрема призвело до зростання інфляції та скорочення ВВП. Таку оцінку дав Міжнародний Валютний Фонд, передає УНН.

Економіка • 20 жовтня 2022, 10:08  •  167286 перегляди
Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

У Києві відбулося відкрите тренування для дітей з інвалідністю за участі першого чемпіона світу з дзюдо в історії України — Георгія Зантарая. Тренування офіційно запустило у Києві комплексну програму міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation «Так, я можу!», пише УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 10:01  •  329512 перегляди
Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

У міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023" візьмуть участь 37 країн. Про це повідомляє УНН із посиланням на заяву Європейського мовного союзу (EBU).

Культура • 20 жовтня 2022, 09:49  •  284893 перегляди
У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

Громадяни України, які проживають в Польщі, зможуть отримати електронну брошуру з інформацією про продукт (e-PIL) для рецептурних ліків українською мовою. Даний проєкт добровільно підтримується кількома фармацевтичними компаніями для зменшення ризику зловживання ліками через незнання мови. Про це повідомляє In Poland, інформує УНН.

Наші за кордоном • 20 жовтня 2022, 09:48  •  339486 перегляди
Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

Миколаїв, який постійно перебуває під обстрілами росіян, готовий до опалювального сезону. Як повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу, опалення планують розпочати з 1 листопада, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 09:35  •  213839 перегляди
Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

З початку осінніх контрнаступальних дій Збройні сили України звільнили від російських окупантів 544 населені пункти Харківщини. Про це на брифінгу повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає УНН.

Війна • 20 жовтня 2022, 09:34  •  117691 перегляди
З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

Окупаційна влада Херсона збільшила кількість блокпостів у місті та посилила контроль на старих. Про це в Telegram повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає УНН.

Війна • 20 жовтня 2022, 09:20  •  96797 перегляди
У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада