zhinocha-zbirna-ukrayini-z-voleybolu-rozgromila-komandu-portugaliyu

Жіноча збірна України з волейболу «розгромила» команду Португалію

• 177481 переглядiв

КИЇВ. 29 серпня. УНН. Жіноча збірна України з волейболу здобула третю перемогу в трьох матчах відбору на чемпіонат Європи-2023. У третьому турі Україна у номінальному домашньому матчі розгромила Португалію - 3:0. Про це повідомляє УНН з посиланням на Суспільне спорт.

До цього матчу в українок були дві перемоги, тоді як у португалок - поразка від Угорщини та перемога над Кіпром. А загалом це вдруге поспіль Україна та Португалія зустрілася у відборі на Євро: у 2021 році два матчі виграли українки (3:0 та 3:1).

У відборі на Євро-2023 успішна серія синьо-жовтих у матчах проти цього суперника продовжилася. Україна перемогла в трьох сетах, хоча й не найкращим чином провела стартовий відтинок зустрічі.

Португалія захопила на старті лідерство у першому сеті - 10:5, тренер українок відреагував таймаутом. І поступово після цього синьо-жовта команда перехопила лідерство: перемога у першому сеті 25:17.