yarmolenko-u-skladi-vest-khema-zaznav-tretoyi-pospil-porazki-v-apl

Ярмоленко у складі "Вест Хема" зазнав третьої поспіль поразки в АПЛ

• 8933 переглядiв

КИЇВ. 26 серпня. УНН. У третьому турі англійської Прем’єр-ліги “Вест Хем” українця Андрія Ярмоленка знову зазнав поразки. Про це інформує Федерація футболу України, передає УНН.

Третьої невдачі команда українського атакувального півзахисника зазнала на полі лондонського “Арсеналу”. “Каноніри” виграли — 3:1, а Ярмоленко знову вийшов лише на заміну (на 75-й хвилині), коли “Молотобійці” вже програвали — 1:2.

Після трьох турів “Вест Хем” ще немає очок й посідає останню сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

Зауважимо, що у цьому сезоні Ярмоленко взяв участь у трьох матчах у складі лондонського клубу, але загалом відіграв тільки 61 хвилину.

Крім того, Унай Емері завоював першу перемогу в Прем’єр-лізі біля керма “канонірів”.