Деталі
Оскільки терміни формування реєстраційних карток для участі в НМТ продовжено до 19 квітня, долучитися до цьогорічної вступної кампанії зможуть і ті, хто не встиг зареєструватися.
В Українському центрі оцінювання якості освіти зауважують, що однієї реєстраційної картки достатньо, аби потрапити до бази даних потенційних учасників НМТ. У травні кожний, хто зареєструвався для участі у вступному тестуванні, на своїй інформаційній сторінці обов’язково має підтвердити бажання складати національний мультипредметний тест і повідомити організаторам регіон, у якому перебуватиме у липні.
Планується проведення трьох сесій НМТ – основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні. Такий підхід дозволить усім абітурієнтам вступити до омріяних закладів освіти.
Цитата
"Наше завдання полягає у збереженні потужної студентської молоді, разом з якою ми будемо відновлювати Україну. Для цього потрібно створити такі умови, аби кожен охочий зміг вступити до омріяного українського університету, здобути якісні знання і стати затребуваним фахівцем", - прокоментував Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Детальніше про те, як узяти участь у національному мультипредметному тесті, читайте на сайті УЦОЯО.
Нагадаємо
Попри воєнний стан вступна кампанія-2022 не скасовується. Замість традиційного ЗНО абітурієнти складатимуть його спрощений аналог – національний мультипредметний тест (НМТ): це завдання з української мови, математики, історії України.