vpershe-za-5-rokiv-shakhtar-dosiah-finalu-kubka-ukrainy-naperedodni-hirniaky-upevneno-zdolaly-chornomorets

Вперше за 5 років "Шахтар" досяг фіналу Кубка України: напередодні "гірняки" упевнено здолали "Чорноморець"

• 26189 переглядiв

У 1/2 фіналу Кубка України з футболу, "Шахтар" обіграв "Чорноморець" з Одеси з рахунком 4:1. Таким чином, це перший за останні п’ять років прохід "гірників" до фіналу, передає УНН, із посиланням на Українську асоціацію футболу.

У півфінальному поєдинку Vbet Кубку України сезону-2023/2024 у Львові донецький "Шахтар" розгромив одеський "Чорноморець і став першим фіналістом Кубка України з футболу 2023/24.

"Гірняки" вперше з 2019 року зіграють у фіналі Кубка України.

На 12 хвилині відзначився Данило Сікан та вивів "Шахтар" уперед, але 18-ій хвилині Андрій Штогрін зрівняв рахунок. На останніх хвилинах Артем Бондаренко вивів "Шахтар" уперед. У другому таймі дубль зробив Георгій Судаков, закріпивши впевнену перемогу донецького футбольного клубу.

У вирішальному поєдинку донецький клуб зійдеться із переможцем пари "Полісся" - "Ворскла".

Нагадаємо

Національна збірна України з футболу піднялася на 22-е місце в рейтингу ФІФА після кваліфікації до Євро-2024 завдяки перемогам над Боснією і Герцеговиною та Ісландією.

Слідами Андрія Шевченка: нападник Жирони Артем Довбик вражає Європу бомбардирськими досягненнями02.04.24, 14:04