ukrayinskiy-duet-vigrav-mizhnarodni-tantsyuvalni-zmagannya-sered-yunioriv

Український дует виграв міжнародні танцювальні змагання серед юніорів

• 16678 переглядiв

КИЇВ. 19 грудня. УНН. На початку грудня в Дубліні (Ірландія) відбувся чемпіонат світу з бальних танців "WDC Amateur League Open World Championships", інформує УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Чемпіонами у категорії “Juvenile under 12” стали 10-річні спортсмени з міста Стрий Давид Комарницький та Ангеліна Черковська.

Юні танцюристи виступали в віковій категорії до 12 років, де серед опонентів було чимало старших за них учасників. Перемогу пара здобула у європейській програмі. Стрияни потрапили у фінал і зайняли 5 місце.

Зауважимо, що у 2018 Давид та Ангеліна гучно заявили про себе на світовій першості у Парижі. Тоді танцівники завоювали дві золоті нагороди в обох програмах серед спортсменів до 10 років.