ukrayinski-borchini-zavoyuvali-nizku-medaley-na-molodizhnomu-chempionati-svitu

Українські борчині завоювали низку медалей на молодіжному чемпіонаті світу

• 16588 переглядiв

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Українські борчині вибороли нагороди на молодіжній першості чемпіонату світу U-23, яка пройшла у Белграді (Сербія), повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

За підсумками турніру у десяти вагових категоріях збірна України завоювала 3 “золоті”, 2 “срібні”, 2 бронзові медалі і посіла перше місце в загальнокомандному заліку.

Аліна Акобія принесла Україні перше в історії “золото” на молодіжній світовій першості. Акобія виграла медаль у ваговій категорії до 57 кг, перемігши у фіналі росіянку Крістіну Міхнєву (5:1).

Ще одна українка Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 72 кг. У фіналі Алпєєва перемогла француженку Кендру Дашер (4:1). Ще одне “золото” в активі Анастасії Лавренчук.

Варто відзначити, що срібні медалі чемпіонату світу Україні принесли Катерина Зелених та Соломія Винник, “бронзові” — Марія Винник та Оксана Чудик.