ukrayinka-semerenko-potrapila-do-desyatki-naykraschikh-v-sprinti-kubku-svitu-z-biatlonu

Українка Семеренко потрапила до десятки найкращих в спринті Кубку світу з біатлону

• 11290 переглядiв

КИЇВ. 3 грудня. УНН. Жіночою спринтерською гонкою завершився перший змагальний день другого етапу Кубка світу з біатлону в фінському Контіолахті, повідомляє УНН.

Доволі вдалою гонка стала для нашої Валентини Семеренко, яка з нулем в графі хиб при стрільбі, стала дев'ятою. Юна Дар'я Блашко посіла 18-ту позицію (0). Також в залікову зону потрапила Олена Підгрушна (1) – 25-та.

Золота медаль в активі шведки Ханни Еберг, на 9,6 с від неї відстала француженка Анаїс Бесконд, а трійку призерок замкнула Ельвіра Еберг.

Додамо, що етап Кубка світу продовжиться 5-го грудня двома індивідуальними гонками.