ukrainski-frystailisty-zdobuly-try-medali-na-kubku-yevropy-u-shveitsarskomu-airolo

Українські фристайлісти здобули три медалі на Кубку Європи у швейцарському Айроло

• 22975 переглядiв

Українські фристайлісти завоювали три медалі, серед яких одна золота, на Кубку Європи з лижної акробатики в швейцарському Айроло.

Українські фристайлісти здобули три медалі на Кубку Європи з лижної акробатики у швейцарському Айроло. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, пише УНН.

У перший день змагань Ангеліна Брикіна здобула золоту медаль у жіночому турнірі (64.96 бала), а Оксана Яцюк виборола "бронзу" (61.41 бала). "Срібло" в Емми Вайс з Німеччини (63.63 бала),

- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Захар Максимчук посів другу сходинку п’єдесталу пошани серед чоловіків з результатом 94.82 бала, поступившись лише швейцарцю Ное Роту (106.47 бала).

Нагадаємо

12 січня українка Надія Гапатин виборола срібло в паралельному слаломі на Кубку Європи зі сноубордингу, слідом за бронзою Аннімарі Данча в Італії.