Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками протестантських та Римсько-католицької церков, які проживають в Україні, звернутися з проханням, щоб вони спілкувалися між собою не лише усередині нашої країни, а й за кордоном. Адже церква має великий вплив на суспільство, на лідерів держав. Також Зеленський заявив, що важливо посилювати капеланську службу представниками різних церков, передає УНН з посиланням на ОП.
Зеленський привітав їх із Великоднем і побажав перемоги України у війні з російськими окупантами.
"Вона обов’язково настане завдяки нашим воїнам, нашим людям і вашим щирим молитвам", – сказав Зеленський і подякував священнослужителям за підтримку вірян у цей важкий час.
"Дуже важливо, що в людей є можливість прийти, поговорити з вами, помолитися. Також хотів би подякувати службі наших військових капеланів. Завдяки вам у наших хлопців і дівчат на фронті є змога поспілкуватися та відчути підтримку з вашого боку", – зазначив Президент і додав, що важливо посилювати капеланську службу представниками різних церков.
Священнослужителі запропонували Зеленському започаткувати загальнодержавний молитовний сніданок.
"Президент підтримав цю ідею", - йдеться в повідомленні.
Зеленський також відзначив, що важлива комунікація між церквами різних країн.
"Хотів би звернутися з проханням, щоб ви спілкувалися між собою не лише тут, усередині нашої країни, а й за кордоном. Цей діалог для нас зараз дуже важливий. Адже церква має великий вплив на суспільство, на лідерів держав. І тому для нас це дуже важливий сигнал щодо підтримки наших партнерів", – наголосив Президент.
Голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, член Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій Валерій Антонюк відзначив важливість свободи віросповідання в Україні. За його словами, про це свідчить, зокрема, ефективне партнерство з американською громадою. Там, серед іншого, проводять молитовні сніданки, на яких є змога донести інформацію про те, що відбувається в Україні.
"Ми маємо не лише продовжувати адвокацію України, а й порушувати це питання на всіх можливих рівнях. І плануємо ще низку зустрічей за кордоном, щоб розповідати про реальний стан справ в Україні. Ми віримо, що доносити сьогодні правду до світової спільноти важливо. Ми не просто цим переймаємось – це наш біль", – зазначив Валерій Антонюк.