За версією кількох її джерел, які були присутні на зустрічі з Трампом 6 січня 2017 року, серед наданих йому розвідувальних відомостей були “тексти і електронні послання від російських військових і інформація, отримана від цілком таємного джерела, близького до Путіна, який виклав Центральному розвідувальному управлінню, яким чином Кремль прийняв рішення про кампанії кіберзламів і дезінформації”.
Як стверджують джерела газети, Трамп “з небажанням переконався” в тому, що йому говорили, однак згодом “спробував поставити під сумнів всі ясні свідчення”, отримані ним на брифінгу і схвалені всіма керівниками розвідки США.
Спецслужби США неодноразово звинувачували Росію у втручанні в президентські вибори 2016 року в США, а також змові з членами передвиборної кампанії Трампа. На даний момент розслідування з цього приводу продовжують проводити ФБР, спецкомітет з розвідки Сенату Конгресу, а також апарат спецпрокурора Роберта Мюллера. Трамп і його ключові помічники неодноразово відкидали підозри в будь-яких неправомірних контактах з російськими офіційними особами в період передвиборної кампанії. Москва також безліч разів спростовувала твердження про спроби вплинути на хід президентських виборів в США.
Як повідомляв УНН, ЗМІ оприлюднили рейтинг телефонних розмов Трампа і Путіна з іноземними лідерами.