olimpiada-2024-rozklad-vystupiv-ukrainskykh-sportsmeniv-na-5-serpnia

Олімпіада-2024: розклад виступів українських спортсменів на 5 серпня

• 12883 переглядiв

5 серпня українці виступлять у стрільбі, стрибках у воду, легкій атлетиці, гімнастиці, боротьбі та веслуванні. Напередодні збірна здобула 3 медалі в легкій атлетиці, посідаючи 17 місце в медальному заліку.

На Олімпійських іграх - 2024 у Парижі 5 серпня українці виступлять у стрільбі, стрибках у воду, легкій атлетиці, гімнастиці, боротьбі та веслуванні. Напередодні збірна здобула 3 медалі в легкій атлетиці, посівши 17-е місце в медальному заліку. Про це повідомляє НОК України, пише УНН.

"Сьогодні, 5 серпня, у десятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України будуть змагатися у 6 видах спорту", - повідомили у НОК.

Підсумки змагального дня 4 серпня

У дев'ятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 7 видах спорту. Українці здобули три медалі - "золото" та дві "бронзи" у легкій атлетиці.

Україна втретє в своїй історії здобула подвійний подіум на Олімпійських іграх: Ярослава Магучіх стала чемпіонкою з результатом 2 м, випередивши за спробами австралійку Ніколу Оліслагерс.

Бронза в Ірини Геращенко, яка також за спробами випередила ще чотирьох спортсменок, які, як і вона, зупинилися на висоті 1.95 м. Українка розділила третє місце з іншою представницею Австралії Елеанор Паттерсон, з якою в неї були ідентичні показники.

Метальник молота Михайло Кохан з результатом 79.39 м виборов бронзу.

Ірина Климець, показавши результат 66,95 м, завершила виступи на 26-у місці у метанні молота.

У бігу на 400 м з барʼєрами Анна Рижикова фінішувала четвертою з результатом 55,13 с у своєму кваліфікаційному забігу і матиме шанс поборотися за вихід у півфінал через втішний раунд.

На цій же стадії продовжить боротьбу ще одна представниця України у цьому ж виді - Вікторія Ткачук, яка у своєму кваліфікаційному забігу стала восьмою (58,10 с).

Олександр Погорілко посів 6-те місце у своєму кваліфікаційному забігу на 400 м з результатом 45,71 с і матиме шанс поборотися за вихід у півфінал через втішний раунд.

Стендова стрільба (скіт)

Ірина Маловічко показала 24-й результат у кваліфікації і не змогла вийти до фіналу.

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25 м)

Павло Коростильов з третім результатом (587-17x) вийшов у фінал. На восьмому місці, за два кроки від топ-6, що продовжить боротьбу за нагороди, зупинився ще один представник України Максим Городинець (584-14x).

Велоспорт (шосе)

Юлія Бірюкова фінішувала 67-ю в груповій гонці.

Спортивна гімнастика

Назар Чепурний та Ігор Радівілов посіли 6-е та 8-е місця відповідно у фіналі опорного стрибка.

Вікторія Ус, показавши другий результат у своєму заїзді, вийшла до 1/4 фіналу.

Бокс (вагова категорія 80 кг)

Олександр Хижняк переміг у півфіналі дворазового Олімпійського чемпіона кубинця Арлена Лопеса Кардона роздільним рішенням суддів (3:2) і боксуватиме за "золото" Олімпіади.

"У медальному заліку, з шістьма нагородами (2 золота, 1 срібло, 3 бронзи), Україна посідає 17-у позицію", - повідомили у НОК.